O mém fotografování

Pokud Vás oslovily mé fotografie, ráda Vám vyfotografuji Vaše blízké.

Pro fotografování jsem si vytvořila balíčky, které najdete v ceníku.

Několik tipů k fotografování:

Newborn focení (miminka, spinkající, maličká).. ideální je stihnout období do maximálně 3 týdnů, poté už jsou miminka zvědavá a nechtějí si focení nechat ujít.

Doba fotografování záleží na miminku, připravte se, že to může být i více hodin (max.4 hodiny). Každé miminko je jiné :)

  • Na fotografie spinkacího děťátka je ideální přijít co nejdříve. Ne vždy je situace, kdy se maminka takto brzy po porodu cítí úplně dobře, proto nabízím možnost fotografování v domácím prostředí. Dovezu na místo rekvizity a vše, co je potřeba k fotografování.

Miminka... je lepší přijít od 3 měsíců výše

  • všeobecné informace a podmínky
  • - snažím se, aby se děti, ale i dospělí cítili dobře, nic nelámeme přes koleno a přizpůsobujeme se plně dětem

- po nafocení nejdříve odešlu náhledy k výběru (čas dle aktuální vytíženosti). Album s náhledy je skryté, stejně jako album s hotovými fotografiemi a přístup k němu máte pouze vy a lidé, kterým vy předáte specifický odkaz.

- pod každým náhledem je číslo fotografie. U vybraných mi postačí poslat pouze toto číslo.

- po doručení vašeho výběru fotografií může úprava fotografií trvat cca 2 až 6 týdnů, při velké vytíženosti i 8 týdnů. Pokud budete potřebovat dodání dříve, vyberte favoritní, které byste chtěli upravit přednostně, kdyby nastala situace, že se mi nepodaří vyhovět dřívějšímu, expresnímu dodání všech vybraných.

  • Fotografie bez vašeho svolení nezveřejním. Vždy se emailem zeptám.

Na focení si můžete vzít oblíbené hračky, oblečení, věci, ke kterým máte citovou vazbu. Můžete i zvířecího miláčka.

Neupravené fotografie neposkytuji.

boudoir styl fotografování

  • - jemné, náznakové a sexy focení... žena je fotografována tak, aby jí fotografie lichotila..za spolupráce vizážistky, která nalíčí a upraví účes

- nejlépe toto focení charakterizují tato slova :)... korzety, spodní prádla, košile, tuniky, odhalené ramínko, vysoké podpadky, krása, něžnost, smyslnost, půvab,...

Fotografujeme ve speciálním ateliéru vytvořeném přímo pro tento typ fotografií.